0 (532) 161 80 26 -- 0 224 254 00 50

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Stor Perde Yıkama

Stor Perde Yıkama

STOR PERDE YIKAMA

Stor perde yıkama, hassasiyet gerektiren bir temizleme işi olduğundan stor perde yıkama esnasında perde aparatlarının zarar görmemesi gerekmektedir. Bunun için stor perde yıkama fiyatları ile uygun çözümler sunan firmamız perde yıkama işleminde uygun fiyat ile çözüm imkânları sunmaktadır.

Stor perdeleriniz kullanılan malzeme kalitesine göre yıkama aşamalarından geçirildikten sonra ilk günkü gibi temizlenmektedir. Böylece İstanbul’da stor perde yıkama firmaları içerisinde teknolojiyi yakından takip eden firmamız stor perde yıkama şirketi olarak size bir telefon kadar yakındır. Stor perdelerinizi güvenilir ellere ve hijyenik ortamda yıkatmak için biz Stil perde yıkama firmamızı tercih edin karlı çıkın.

Stor perdeler genellikle motorlu ya da mekanizmalı perdeler olaraktan bilinmektedir. Mekanizmalı ya da motorlu oluşu genellikle yıkama sırasında dezavantaj olarak düşünülse de bunun gerçekte böyle olmadığı zamanla anlaşılmış ve stor perdelere yönelme artmıştır. Kullanılması artıkça bir eşyanın doğal olarak bunun yıkanması temizlenmesi veya tamiri konusunda da birçok sektör ortaya çıkmıştır.

Stor perde yıkama konusunda da stor perdelerin yıkanması temizlenmesi için günümüz şartlarında bir çok sektör boy göstermiş durumda dır. Bunların başında ise Stil stor perde yıkama firmaları başta gelmektedir.

Stor Perde Yıkama Yöntemleri

Stor perde yıkama yöntemleri aslında pekte o kadar kolay bir yöntem olmadığını herkes bilmektedir. Stor perde hassas bir perde çeşidi olup yıkama sırasında çok dikkatli olunması gerekir. Nedeni ise aparatlı ve motorlu perdeler diye de tabir ettiğimiz bu sistem yıkama sırasında aksamları zarar görebilir ve kullanılamaz hale gelebilir. Bunun için stor perde yıkama işlemini uzman kişi ya da firmalara yaptırmanız daha iyi olacaktır.

Biz İstanbul’da stor perde yıkama hizmeti veren firma olaraktan sizin bu konuda en büyük destekçiniz olmak için bir telefon kadar yakınınızdayız. Eğer stor perdelerinizin yıkanma zamanı geldiği zaman bize ulaşarak teknik destek talebinde ulunabilirsiniz. Perdeleriniz ilk günkü gibi sağlıklı bir şekilde çalışacak ve hijyenik bir yıkamaya kavuşmuş olacak. Stor perde yıkama konusunda deneyimli uzman kadrosuyla İstanbul ve bölgelerinde kaliteli ve uygun stor perde yıkama fiyatı ile bir telefon kadar yakınız.

Stor Perde Yıkama

Stor perde yıkama sektörünün hızlı gelişmesiyle kendine güvenilir ve sağlam bir yer edinen Stil Stor Perde Yıkama hizmetinizde. Stor perde yıkama firmamız kaliteli ve sağlıklı perde yıkama deterjanlarıyla stor perdeleriniz ilk günkü gibi pırıl pırıl yapmaktadır. Bilindiği gibi stor perdelerin mazisi daha yeni sayılır. Bazı iş yerlerinde kullanılan bu perdeler zamanla şekil ve model değiştirerek evlerde de kullanılmaya başladı. Evlerde gerçekten stor olarak bilinen göz alıcı ve kullanışlı perde olan stor perdeler tabiki diğer kullanılan perdeler gibi zamanla kirlenmeye yüz tutar. Bunun için de temizlenmesi ve hatta yıkanması gerekir.

 

Stor perdelerin hayatımıza girmesiyle bir sektör haline dönüşen stor perde yıkama firmaları da çoğalmaya başlamıştır. Burada asl olan firmaların çokluğu değil gerçekten kaliteli ve temiz bir perde yıkama ortaya çıkaran firmalardır. Bizde kendimizi bu konuda eğiterek ve gerek yurt içinde gerekse yurt dışında bu konuda düzenlenen seminer ve toplantılara katılarak sektörde iddialı olduğumuzu kanıtlamış bulunmaktayız.

Kullandığımız stor perde yıkama makinaları ve perde ütüleme cihazlarımız son model olup teknolojinin sunmuş olduğu son imkânlarla donatılmışlardır. Stor perde yıkama aslında normal bir perde yıkama işleminden çok farklı olarak yapılmaktadır. Özellikle de stor perdelerde çıkmaz gibi duran lekeler kullandığımız basınçlı sıcak buhar veren makinalarımız ve stor perde yıkama makinalarımızla temizlenmekte ve kirden eser kalmamaktadır.

Stor Perdelerin Özellikleri

Stor perdeler yapılışında ve kullanışında birçok aparatların bir araya gelmesiyle oluşan perdelerdir. Özellikle de perdelerin yapımında kullanılan kumaşlar çok hassas olup yıkama sırasında azami ölçüde dikkat gerektiren bir husustur.

Aşırı sıcakla karşılaşıldığında bu perdeler özelliğini kaybederek hemen kullanılamaz hale gelebilirler. Bu anlamda perdelerinizi özellikle de stor perdelerinizi mümkün olduğunca bu konunun uzmanlarına yıkatmanız sizin açınızdan daha iyi olacaktır. Doğru yöntemlerle yıkanmayan veya acemi kişilerce yıkanan stor perdeleriniz geri dönüşü olmayan sorunlara yol açabilir.

Bir telefonla kapınıza kadar gelen ücretsiz servislerimiz stor perdelerinizi veya diğer perdelerinizi yerinden sökerek azami 2 iş günü içinde temizlenmiş ve yıkanmış bir biçimde tekrar adresinize getirip yerine asmaktadır. Stor perde yıkama aşamasında zararlı hiç bir kimyasal madde kullanılmamaktadır. İstanbul stor perde yıkama firmaları arasında perdelerinize en çok değer veren firmaların başında gelmekteyiz. Stor perdelerin özellikleri olarak en çokta yıkama sırasında dikkat edilecek perde türleri arasındadır. Firmamıza yıkama için gelen stor perdeleriniz veya diğer perde çeşitleriniz yıkama sonrası da aynı titizlikle askılıkları asılır ve kurutulur.

Stor Perde Yıkamada Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bildiğiniz gibi stor perdeler rulo ve mekanizmadan oluşan aparatlı perdelerdir. Kullanımı sırasında mekanizmalar ve aparatlar sayesinde stor perdeler ileri ya da geri olarak sarılırlar. Şu anda satılan stor perdeler belirli bir standart ölçülerde satılmaktadırlar. Büyük marketlerde bulunabileceği gibi perde satışı yapan firmalarda renk ve kumaş çeşidiyle seçenek daha fazladır. Bu stor perdelerin yıkanması ve temizlenmesi ev hanımlarının sorunu haline gelmiştir. Ancak yaptığımız stor perde temizleme hizmetleri ile İstanbul stor perde yıkama firmaları arasından en çok tercih edilir hale geldik. Gelelim asıl meselemize. Stor perde nasıl yıkanır? Veya stor perde nasıl temizlenir? Bizi ilgilendiren en önemli konular tabii ki bunlardır.

Stor perde temizliği hassaslık konusunda diğer perdelere göre ayrı bir önem taşımaktadır. Nedeni ise stor perdeler kumaş ve yapısı gereği farklılık göstermekte ve ayrıca yıkama sırasında çok dikkat gerektirmektedir.

Stor perdeler mekanizmalı ya da motorlu perdeler olup kullanılan aparatlar yıkama ya da temizlik sırasında özen gösterilmediği takdirde bozulmaya müsait perdelerdir. Bu yüzden dikkatli ve hassa davranılmalıdır. Stor perde temizliği bildiğiniz gibi diğer perde çeşitlerinden çok farklı ve bir o kadarda zahmetli olan bur iştir. İstanbul stor perde yıkama firmaları diğer perde çeşitlerinde, tül perde, fon perde gibi perdelerde temizlik stor perde temizliğine göre biraz daha kolaydır. Ancak stor perde temizliği aşama aşama yapılmalı ve temizlik sırasında dikkatli bir şekilde davranılmalı, perde malzemelerine kesinlikle zarar verilmemelidir. Stor perde temizliği konusunda kullanılan temizlik malzemelerine de özen gösterilmesi gerekiyor. Seçici olunmayan temizlik malzemelerinde perdeler temizlenirken zarar görebilir veya istenilen temizlik kalitesine ulaşılmaya biliriz. Bu yüzden stor perde yıkama sırasında kullandığımız malzemelerinde kesinlikle çamaşır suyu olmaması gerekir.

10 Aralık 2020
23 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Elbeyal Bilişim