0 (532) 161 80 26 -- 0 224 254 00 50

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR
Paketleme

Paketleme ve Ambalajlama

Taşınma sırasında her hangi bir zayiata uğramamak veya uğratmamak adına taşımış olduğumuz eşyalar tarafımızdan mutlaka ambalajlanarak koruma altına alınır. Bazı evden eve taşıma firmaları bu konuda pek hassas davranmazlar. Ama iş sonunda hizmet alan insanlarımızı mağdur ederek onların zor durumda kalmasına neden olurlar. Ambalajlı taşımacılık paketleme sırasında her eşyanın ayrı ayrı paketlenmesinin ardından bez branda veya darbe emici şeffaf naylonlar ile ambalajlanması ile yapılır. Böylelikle taşınacak eşyalarımız gideceği yere kırılmadan, dökülmeden ulaşırlar.

Özellikle de bu ambalajlama ve paketleme müze veya hassas malzemelerin taşınması sırasında büyük önem kazanmaktadır. Değerli eşyalar kategorisine giren bu hassas malzemelerin en ufak bir aksaklıkta zarar görmesi ile hem nakliyat şirketi hem de karşı taraf büyük zararlar görür. Normal şartlarda evden eve nakliyat sırasında yine aynı titizlikle eşyaların ambalajlanması ve paketlenmesi prensip haline getirilmiştir. Bunu yapınca hem firma kendini garanti altına alır hem de müşterinin eşyalarına zarar gelmesini önlemiş olur. Bizim bu ambalajlama hizmetlerinde kullandığımız malzemeler genellikle kalın bezden yapılmış olup koruma kılıfı da tabir edilen bu malzemeler uzun yolculuklara da dayanıklı şekilde yapılmıştır.

Bursa evden eve nakliyat sırasında oluşabilen sorunların bir çoğunu yeni bilinen yöntemler sayesinde yok etmeyi başaran bir firmanın durumu söz konusu. Yapılacak işlerin başında nakliye işlerinin nasıl yürüdüğünü bilmek lazım. Evden eve nakliye iş anlaşmalarında bir çok sorunlar göz ardı edilmektedir. Sırasıyla bu sorunları irdeleyecek olursak. Birincisi yapılan işe saygı sorunu. Herkes yaptığı işte kendisini över ancak önemli olan o işi yaparken gerçek anlamda o işin özüne göre yapılıp yapılmaması çok önemli. İkincisi evden eve nakliyat hizmeti verirken karşıdaki insanı küçük düşürmemek. İnsanlarımız kırılgan bir cam parçası gibidir. En ufak bir tartışmada kırılabilirler.

 

12 Ocak 2020
74 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Elbeyal Bilişim