0 (532) 161 80 26 -- 0 224 254 00 50

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Keşif ve Ekspertiz

Keşif ve Ekspertiz

Ücretsiz Keşif ve Ekspertiz

Bursa evden eve taşımacılık fiyatları belirlenirken kafadan sallama uçuk kaçık fiyatlarla baş başa kalmayacağınız bir firma garantisi sunuyoruz. Çünkü insanlar paralarını sokaktan süpürmüyor. Sonuçta elbette bir emek olacaksa bunun da karşılığı olması gerekiyor. Ama makul ve mantık dahilinde olması gereken fiyatların telaffuz edilmesi gerekiyor. Bir firmanın verdiği nakliyat fiyatı diğer firma kini tutmuyor.

Taşınacak eşyanın aynı olmasını temel alarak iki farklı firma arasında evden eve taşımacılık fiyatlarında fark oynayabiliyor. Hele de bazı fiyat veren firmaların bu işle yakından uzaktan alakası yoksa kendini evden eve nakliyat şirketi olarak tanıtıp bu işe soyunanların verdiği fiyatlar gerçekten taşınacak insanların canını yakacak cinsten. Nasıl olsa adamlar bir kere taşıyacak parayı alıp tamam diyecek. Zaten bu tür durumlarda aynı yere iki kere taşıma yaptırmazlar. Ama bir kere iş işten geçiyor. Aslında olması gereken evden eve taşımacılık şirketlerinin bir tavan veya taban bir fiyat belirleyerek evden eve taşımacılık fiyatları konusunda kararlı adımlar atması gerekir.

Ama biz Balcataş Evden Eve Taşımacılık olarak fiyatlar konusunda müşterilerimize elimizden gelen makul ölçüleri sunmaktayız. Bizim için her şey para değil. Önemli olan insanlarımızın mutluluğu ve bizden duydukları memnuniyettir. Bizim için para ikinci plandadır. Tabikî bu işi para için yapıyoruz ama, para içinde kendi halkımızı üzecek değiliz. Bursa evden eve taşımacılık fiyatları yeni yeni belirli bir düzene girmeye başlamıştır. Size tavsiyemiz; siz taşıma fiyatları dert etmeyin. Bizimle iletişime geçin gelip evinizi kontrol edelim fiyat kolay. Gerisi taşınmak. İşte bu kadar basit.

12 Ocak 2020
92 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Elbeyal Bilişim