0 (532) 161 80 26 -- 0 224 254 00 50

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Hakkımızda

Hakkımızda

Balcataş Evden Eve Taşımacılık ve Nakliyat firması olarak yıllardan beri Bursa ve Şehirlerarası taşımacılıkta Türkiye geneli hizmet vermekteyiz. Evden eve taşımacılığın güvenli adresi Balcataş Nakliyat verdiği hizmet kaltesiyle de rakiplerini geride bırakmıştır. Bursa evden eve nakliyat hizmetlerinde gece gündüz çalışarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı alışkanlık haline getirmiştir. Yaptığımız çalışmalarda taşımacılık adına yapılan bütün işlerin en iyisini yapmaya gayret ettik. Bursa evden eve nakliyat firmaları içeresinde evden eve nakliyat alanı olarak değil Bursa evden eve şirketleri olarakta üzerimize düşenin fazlasını yapmaya gayret ediyoruz.

Taşımasını ve Nakliyesini yapmak üzere aldığımız eşyaları hiçbir sıkıntı çıkmadan yeni adresinize eksiksiz ve paketlenmiş sağlam olarak teslim etmekteyiz. Aynı zamanda bu işlemi çok kısa sürelerde yapmaktayız. Firmamız son teknoloji ürünlerinin de içerisinde bulunduğu geniş filosu ve geniş ekibi sayesinde her türlü taşımacılık işlemini rahatça gerçekleştirebilmektedir.

Elbeyal Bilişim