0 (532) 161 80 26 -- 0 224 254 00 50

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Bursa Evden Eve

Bursa Evden Eve

Bursa Evden Eve

Bursa evden eve taşıma denince akla ilk gelen BALCATAŞ Evden Eve Bursa’da hizmet vermeye başladığı yıldan bu yana kendine Bursalıların gönlünde taht kurmayı başaran tek firmadır. Yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübesiyle evden eve nakliyatın göz bebeği olmuştur.Hal böyle olunca evden eve taşınmak isteyen insanlarımızın bizden beklentileri de çok farklı oluyor. Evden eve taşınma sırasında yapmanız gereken tek şey özel eşyalarınızı ve ceketinizi alıp çıkmaktır. Geriye kalan her şeyi biz hallediyoruz. Özel olarak hazırlattığımız koruyucu kılıflarla her türlü eşyalarınız sarılıyor ve dış etkinlerden uzak duruyor. Yine kırılacak eşyalarınız paketleme sistemiyle iyice paketlendikten sonra taşınıyor. Sıradan evden eve nakliyat firmaları gibi eşyalarınız üst üste veya karışık bir şekilde araçlara yüklenmiyor.

Bursa Evden Eve Taşıma

Eşyalarınız kamyonlara yüklenirken bile bir nizam intizam içinde sıralanarak yükleniyor. Mobilya eşyalarınız bir tarafa, kırılacak eşyalarınız bir tarafa, yatak yorgan gibi eşyalarınız bir tarafa istiflenerek taşınmaktadır. Mobilya eşyaları. Beyaz eşyalar, mutfak eşyaları masalar ve taşınma sırasında bütünüyle taşındığı taktirde zarar görebilecek eşyalar önceden d montaj sayesinde sağlam olarak müşterilerimize teslim edilmektedir. Kendi performansını daha cazip hale getirerek Bursa evden eve taşımacılık sektöründe yeni bir imaj yakalayan firmamız montaj ve kurulum yaptıktan sonra eşyalarınızı sağlam olarak teslim etmektedir.

Bursa evden eve şirketleri sezon başında yeni araçları ve ekipmanları ile hizmet vermeye başladığında biz yine ilk sırayı alacağız. Müşteri memnuniyetini sağlamak için dürüst ve ilkeli bir çalışma prensibi edinen firmamız evden eve taşımacılık adına ne gerekiyorsa onu yapma gayretindedir

23 Temmuz 2019
153 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Elbeyal Bilişim